Hosting Magento – wyspecjalizowane rozwiązanie dla Magento

Jeżeli zdecydowałeś się oprzeć swój projekt ecommerce ma platformie Magento, możemy Ci zaproponować wysokiej jakości rozwiązania hostingowe. Przykładamy szczególną wagę do wydajności naszych sklepów i stale pracujemy nad wykorzystaniem coraz to nowych technologii pozwalających przyspieszyć działanie Magento, zachowując jednocześnie niezawodność działania.

Poprzez zaawansowane systemy zarządzania pamięcią cache i autorskie techniki zwiększania wydajności dbamy, aby Twój klient mógł korzystać z szybkiego sklepu internetowego, co przekłada się na jego zadowolenie i zwiększa chęć dokonania zakupu. Dbamy jednocześnie o stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa oraz jakości obsługi klienta, abyś mógł zajmować się prowadzeniem swojej firmy, zamiast dbać o szczegóły techniczne.

Kluczowe aspekty naszych systemów:

  • zoptymalizowane środowisko – wierzymy, że prawidłowo skonfigurowane Magento w połączeniu z solidną bazą software’ową stanowi niezbędny fundament dla płynnego działania sklepu, dzięki zastosowaniu kombinacji Nginx, PHP-FPM, Percona MySQL, jesteśmy pewni, że Twój ecommerce działa w oparciu o najbardziej optymalnym środowisku;
  • Ngnix – serwery oparty na systemie Ngnix zapewniają nam unikalną kombinację systemu operacyjnego dla serwera, systemu cache proxy o niskim zużyciu pamięci oraz systemu zarządzania obciążeniem maszyny serwerowej. Przy znacznym obciążeniu serwera, Ngnix charakteryzuje się znacznie lepszym wykorzystaniem zasobów serwerowych niż system Apache, tradycyjnie wykorzystywany przy hostingu Magento.
  • PHP-FPM (PHP FastCGI Process Manager) – wykorzystywany dla zapytań dynamicznych, komunikuje się z Ngnix za pomocą protokołu FastCGI. W porównaniu z systemem Apache cechuje się znacznie niższym wykorzystaniem pamięci sewera.
  • Percona MySQL – system bazodanowy, który oferuje niespotykaną wydajność, jest skalowalny, doskonale radzi sobie nawet z największymi obciążeniami oraz jest wyposażony w automatyczne algorytmy dostosowywujące.

Cena hostingu magento już od 99,00 zł/m-c

Ponadto oferujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo przy wszystkich zagadnieniach związanych z Magento, hostingiem oraz przy rozwiązywaniu problemów i naprawianiu błędów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz