Szybki import stanów magazynowych w Magento

Często zachodzi potrzeba zaimportowania stanów magazynowych z innego systemu. Najczęściej w tym celu wykorzystywane jest API, jednak ma ono jedną podstawową wadę, jest bardzo powolne. Kiedy potrzebujemy w krótkim czasie dokonać zmiany kilku tysięcy produktów, to wykorzystanie API może być nie najlepszym rozwiązaniem z powodu jego bardzo dużej pracochłonności i narzutu na zasoby.

Czytaj dalej

Prosta aktualizacja cen

Jedną z podstawowych wad Magento jest bardzo czasochłonna aktualizacja ceny. Za każdym razem wymagana jest edycja produktu następnie przełączenie zakładki i zapisanie nowej ceny. W przypadku jak mamy do poprawienia kilka lub kilkanaście cen może to być bardzo uciążliwe i czasochłonne.

Czytaj dalej

Import produktów z zdjęciami

Często konieczne jest zaimportowanie listy produktów wraz z ich zdjęciami. Jeżeli posiadamy plik z listą naszych zdjęć ich zaimportowanie jest bardzo poste za pomocą System -> Import/Export -> Data Flow Profile

Czytaj dalej

Magento system newsów

Często w sklepach zachodzi konieczność szybkiej publikacji prostych wiadomości dla klienta.
Magento niestety jest pozbawione bezpośrednio systemu takich wiadomości. CO prawda można skorzystać z CMS-owych bloków i stron i ręcznie publikować takie zawartości lecz będzie to proces dosyć czasochłonny. Konieczne będzie stworzenie nowej strony w systemie CMS, w bloku na głównej stronie stworzenie jakiejś notatki dotyczącej nowego wpisu i na końcu spięcia tego razem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy specjalny moduł zapewniający taką funkcjonalność. Jego podstawowym założeniem miała być prostota.

Po przejściu na stronę modułu w prosty sposób wpisujemy skrót wiadomości, jej tytuł i samą wiadomość. Klikamy dodaj i już nasz nowy news został opublikowany.

UWAGA PO RAZ PIERWSZY NASZ MODUŁ UDOSTĘPNIAMY ZA DARMO WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM

Aby go pobrać wystarczy kliknąć tutaj.

Wszelkie pomysły i sugestie związane z modułem prosimy zgłaszać w komentarzach.

Komentarze allegro dla Magento

Produkty ze swojego sklepu Magento wystawiasz również na allegro.pl? Dostajesz dużo pozytywnych komentarzy i chciałbyś się nimi podzielić nie tylko na allegro ale również na stronie swojego sklepu internetowego? Nic trudnego! Nasz moduł komentarzy allegro pozwala na pobranie aktualnej listy komentarzy z allegro i wyświetlenia jej na podstronie twojego sklepu internetowego Magento.

Nasz moduł komentarzy allegro jest w pełni konfigurowalny z panelu administracyjnego Magento.

Osoby zainteresowane wdrożeniem tego rozwiązania w swoim sklepie zapraszamy do kontaktu z nami.