Nowy szablon magento dla pieknowdomu.pl

Sklep pieknowdomu.pl naszego stałego klienta po raz kolejny przeszedł gruntowną metamorfozę. W jej skład wchodziła aktualizacja silnika Magento do najnowszej wersji. Zadanie nie proste ale wykonalne, sytuacje komplikował fakt iż planowane okienko serwisowe nie mogło przekroczyć 15 minut.

Czytaj dalej

Magento na sterydach, nowy serwer newcraft.eu

Kilka dni temu podpisaliśmy z naszym klientem nową umowę o współpracy. W tej chili nasza firma zajmuje się kompleksowym wsparciem dla sklepu opartego o Magento firmy newcraft.eu. Naszym pierwszym krokiem była migracja sklepu na serwer dedykowany, poprzedni hosting współdzielony był stanowczo niewystarczający dla tak prężnie rozwijającej się firmy.

Czytaj dalej

Nowy odświeżony szablon michelson.pl

Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad migracją sklepu naszego klienta do wersji Magento 1.9.0.1, stara wersja sklepu pracowała pod kontrolą Magento w wersji 1.6.1.0.

Czytaj dalej

Współpraca przy newcraft.eu

Wdrożenie przy którym mieliśmy okazję współuczestniczyć, nasza rola ograniczyła się do konfiguracji i instalacji Magento na serwerze klienta.
Ponadto specjalnie na potrzeby systemy newcraft.ey wykonania kilka modułów umożliwiających osiągnięcie zamierzonego przez klienta efektu.

Czytaj dalej

Wiosna pod znakiem nowego layoutu strony Michelson.pl

A jak wyglądają te zmiany, zobaczcie sami:

Czytaj dalej