Magento Enterprise w wersji 2.1

Za każdym razem, kiedy robimy zakupy w internetowym sklepie zespół marketingowców i merchandiserów dba o to aby było to pozytywne doświadczenie. Optymalizują oni zawartość strony, dbają o właściwą prezentację produktów oraz tworzą kreatywne kampanie i promocje. A co gdybyś mógł umożliwić Twojemu zespołowi tworzenie nowych niesamowitych doznań zakupowych szybciej i prościej niż kiedykolwiek?

Magento Enterprise Edition w wersji 2.1 otworzy przed Tobą te możliwości!

 

Zwiększ swoją sprzedaż i wydajność

Wszystko zaczyna się od funkcji Content Staging i Preview. Od teraz możesz w prosty sposób podzielić swoją pracę na etapy, podejrzeć ją a także zaplanować w czasie zawartość swojej witryny wliczając w to aktualizacje produktów, kategorii i promocji. Łatwe w obsłudze narzędzia opracowane przez rozległe badania użyteczności sprawiają, że cały proces przebiega szybko i sprawnie. Dodatkowo, nowy kokpit w postaci linii czasu zapewnia widoczność wszystkich zaplanowanych działań pozwalając twojemu zespołowi zaprojektować kampanie w sposób maksymalizujący sprzedaż.

W Magento Enterprise 2.1 wszystkie regularne aktualizacje przebiegają bezproblemowo. Od teraz możesz także podejrzeć zmiany w całej witrynie i zalinkować konkretny etap aktualizacji do twoich współpracowników. Możesz też sprawdzić zmiany w widoku kasy i upewnić się że wszystkie promocje działają w prawidłowy sposób. Aktualizacje są automatycznie publikowane bądź usuwane w zaplanowanym terminie możesz więc je zaplanować i zapomnieć!

Podnieś swój współczynnik konwersji

Do Magento Enterprise 2.1 dodano także ulepszenia dotyczące płatności PayPal które sprawiają że przejście przez kasę Twojego sklepu jest o wiele prostsze i przyjemniejsze. PayPal In-context Checkout podnosi współczynnik konwersji o 69 punktów bazowych poprzez umożliwienie Twoim klientom płatności bez opuszczania sklepu. Bezpieczne przechowywanie danych karty kredytowej za pośrednictwem „PayPal Saved Credit Cards” oznacza mniej zmartwień o bezpieczeństwo transakcji a zatem częstsze zakupy w Twoim sklepie. Klient który przy każdej transakcji nie musi wprowadzać danych karty to zadowolony klient!

Nastawione na rozwój

Nowe Magento to także wbudowany Elasticsearch czyli nowatorska technologia wyszukiwania w Twojej witrynie pozwalająca przekształcić klientów zainteresowanych zakupem w nabywców Twojego produktu. Elasticsearch wspiera 33 języki od razu po instalacji. System ten pozwala także na określenie synonimów słów wyszukiwania i ich priorytet. Jest zaprojektowany tak by móc sprostać największym katalogom produktów które szybko się rozwijają. Skonfigurowanie Elasticsearch jest proste dzięki czemu możesz zobaczyć pierwsze wyniki od razu!

Popraw swoje wyniki w zarządzaniu

Przejście na administrowanie w Magento pozwoli Ci pracować bardziej wydajnie. Nowe funkcje administracyjne w Magento pozwalają na szybkie i efektywne wyszukiwanie informacji o klientach i zamówieniach. Używanie synonimów w wyszukiwaniu pozwala na prostszą nawigację pomiędzy stronami. Przeprojektowane formularze pozwalają przyspieszyć i ułatwić proces tworzenia nowych produktów i zawartości witryny.

Znajdź swoje miejsce w chmurze!

Edycja Enterprise 2.1 jest teraz dostępna w chmurze! Enterprise Cloud Edition pozwala skupić się na tworzeniu produktu i niesamowitych treści bez martwienia się o infrastrukturę. Otrzymujesz w pełni edytowalną i dostosowaną do Twoich potrzeb a przede wszystkim bezpieczną platformę opartą o AWS. System ten jest zoptymalizowany pod względem wydajności i szybkich wdrożeń. Magento zapewnia elastyczność wdrażania witryny w każdym środowisku dopasowuje się do twoich celów i działań.