Seryjny import zdjęć do Magento

Mając na uwadze, jak kłopotliwe może być dodanie do Magento zdjęć wielu produktów, przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa program umożliwiający automatyzację tego procesu.

W normalnych warunkach, aby dodać zdjęcia konieczne jest wyedytowanie każdego z produktów, następnie przesłanie zdjęcia i zapisanie zmian w systemie. Jeżeli w naszym sklepie posiadamy kilkaset pozycji taka operacja może zająć wiele godzin a nawet dni.

Dzięki zastosowaniu naszego programu można ją skrócić do zaledwie kilkudziesięciu minut. Nasza aplikacja korzysta w tym celu z udostępnionego przez Magento API i automatycznie wysyła zdjęcia do systemu Magento. Praca osoby odpowiedzialnej za taką aktualizację ogranicza się jedynie do wskazania folderu zawierającego nowe zdjęcia produktów i kliknięcia przycisku start, resztę program wykona automatycznie za użytkownika. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i każdy powinien poradzić sobie z wykonaniem importu za jej pomocą.

Ponadto system umożliwia pełną automatyzację w wersji komercyjnej, dzięki możliwości dodania go do harmonogramu zadań. Jeżeli w firmie wszystkie zdjęcia są składowane w jednym miejscu, aplikacja automatycznie pobierze je z miejsca ich składowania i zaktualizuje w Magento.

Osoby zainteresowane otrzymaniem od nas bezpłatnej wersji programu proszone są o skontaktowanie się z nami pod adresami dostępnymi w zakładce Kontakt.
Demo programu można pobrać klikając w ten link.

Jeżeli potrzebują Państwo jakiegoś innego systemu importu danych do Magento zachęcamy również do kontaktu z nami. Posiadamy duże doświadczenie w integrowaniu Magento z systemami magazynowymi, księgowymi, jak i klasy ERP.